Szkoła Letnia dla Studentów Psychologii i Kognitywistyki

Zapraszamy do udziału w Szkole Letniej dla osób studiujących na naszym Wydziale, chcących poznać tajniki sztuki przekonywania do swoich racji. Odbędzie się ona w dniach 18-22 września 2023 roku w pięknym pałacu w Obrzycku. Udział w szkoleniu, zakwaterowanie i wyżywienie są całkowicie darmowe. Organizatorkami Szkoły są prof. Monika Obrębska z psychologii i dr Barbara Konat z kognitywistyki.

Zaproszenie do udziału w Szkole Letniej poświęconej nauce argumentacji i przemawiania publicznego dla studentów psychologii i kognitywistyki

Szkolenia poprowadzą trenerzy, którzy odnosili sukcesy na Mistrzostwach Świata Debat, a w swojej pracy wykorzystują metody z najlepszych uczelni na świecie: Konrad Kiljan, doświadczony trener publicznego przemawiania i wicemistrz świata w debatach sportowych, były prezes Fundacji Polska Debatuje, prowadzący warsztaty z argumentacji we współpracy z International Debate Education Association oraz Konrad Klincewicz, również związany z wymienioną Fundacją, doświadczony debatant, praktyk argumentacji prawniczej.

· Jeśli temat jest dla Państwa interesujący bądź chcieliby Państwo podnieść swoje kompetencje w tym zakresie, zachęcamy do wzięcia udziału w naszej Szkole Letniej!

· Jeśli na zajęciach głównie dominuje nauczanie teorii i brakuje Państwu ćwiczeń z praktykami, to to jest miejsce, aby nabyć umiejętności praktyczne. Podczas wyjazdu najlepsi specjaliści i praktycy zajmujący się sztuką debatowania nauczą Państwa, jak rozwijać swój potencjał perswazyjny.

Oprócz udziału w szkoleniu chciałyśmy też poprosić Państwa o udział w badaniu, które odbędzie się ostatniego dnia Szkoły Letniej. Zostaną Państwo poproszeni o wypełnienie testu osobowości i o wyrażenie zgody na nagrywanie końcowej debaty, co umożliwi nam sprawdzenie, jakie cechy osobowości są powiązane z typem stosowanej argumentacji. Udział w badaniu jest całkowicie dobrowolny i niezależny od udziału w Szkole Letniej. Można z niego się wycofać w każdym momencie bez żadnych konsekwencji. Zdajemy sobie sprawę, że udział w badaniu może być sytuacją stresującą i w pełni zaakceptujemy Państwa decyzję.

Liczba miejsc na udział w Szkole Letniej jest ograniczona – 10 miejsc dla studentów psychologii oraz 10 miejsc dla studentów kognitywistyki. Oferta jest skierowana do studentów stacjonarnych oraz niestacjonarnych. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji na temat szkolenia i badania udzielimy podczas zebrania zorganizowanego dla osób zainteresowanych udziałem w Szkole Letniej.

Jeśli chcą Państwo dać sobie szansę na rozwój nowych umiejętności praktycznych, prosimy wypełnić poniższy formularz.