UAM gra z WOŚP

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w licytacjach aukcji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na rzecz 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zagraj z UAM dla dzieci i dorosłych!

Wydział Psychologii i Kognitywistyki UAM aktywnie włączył się do akcji oferując dziewięć warsztatów umiejętności oraz dwutomowy podręcznik „Psychologia kliniczna”  z autografami autorów.

Link do strony z aukcjami UAM na allegro: tutaj

Lista warsztatów:

• Porozumienie bez przemocy – jak zrozumieć innych i być zrozumianym
  • Chcesz mieć rację czy relację?
  • Odkryj piękno w niedoskonałości: Jak uporać się z perfekcjonizmem?
  • Lider komunikacji: skuteczne przekazywanie informacji
  • Jak zmienić swoje myślenie na bardziej pozytywne, czyli poznawcze ABC
  • Jak zdystansować się od negatywnych myśli?
  • Emocjonalna siła – o rozpoznawaniu i regulacji emocji
  • Duże efekty małych agresji – jak dbać o siebie jako osoba LGBT+ w obliczu stresu mniejszościowego?
  • Design Thinking – rozwiązania szyte na miarę

Gorąco zachęcamy do licytacji! Opis wszystkich aukcji dostępny jest także na stronie UAM.