Rejestracja na Absolutorium

Uroczystość Absolutorium to jedna z ostatnich okazji do spotkania się z wykładowcami i przyjaciółmi. Jest to również niezapomniana chwila dla rodzin i bliskich. To czas na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i marzenia o kolejnych.

Zbliżają się uroczystości absolutoryjne Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, które organizuje Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM. Absolutorium studentów i studentek naszego wydziału odbędzie się 8 czerwca 2024 r. o godz. 11:30.

Wszelkie informacje odnośnie uroczystości Absolutoriów znajdują się na stronie: www.absolutoriauam.pl Komunikaty zamieszczane są również na Facebooku.

Proces rejestracji potrwa do 30 kwietnia 2024 roku. Cena biletu to 150 zł/brutto.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem: absolutoria@ppnt.poznan.pl

PPNT_Plansze TV - Pionowa.jpg