Ruszyła rekrutacja wiosenny trymestr Uniwersytetu Otwartego

utworzone przez | lut 28, 2022 | Aktualności, Bieżące, Kursy

Ruszyła rekrutacja wiosenny trymestr Uniwersytetu Otwartego zapisywać się na wybrane zajęcia. Zapisy będą trwały do 8 marca, natomiast same zajęcia rozpoczną się od 25 marca. O zakwalifikowaniu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.

Listę kursów znaleźć można pod adresem: https://uo.amu.edu.pl/kursy

Kurs prowadzone przez osoby związane z Wydziałem Psychologii i Kognitywistyki obejmują:

Większość kursów prowadzonych będzie w formie zdalnej, ale – w związku ze stopniowym powrotem do kształcenia stacjonarnego – część przeprowadzona zostanie także w takiej formie.

Choć oferta adresowana jest do wszystkich, szczególnie zainteresować może osoby na co dzień niezwiązane z naszym Uniwersytetem. W związku z tym, prosimy o przekazywanie informacji o dostępnych kursach w gronie naszych znajomych. Czekamy na wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej. Zachęcamy do rozwijania swoich pasji. Zapraszamy na spotkanie z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza!