People

Degree Name Surname e-mail Days Room Zakład Phone More (bio) www
1 prof. UAM dr hab. Katarzyna Adamczyk Katarzyna.Adamczyk@amu.edu.pl czwartek 11.15-13.15 104 ZPS 618,292,137.00 /adamczyk-katarzyna/
2 dr Karolina Appelt karolina.appelt@amu.edu.pl czwartek 13.00–15.00 84 ZPR 618,292,138.00 /appelt-karolina/
3 mgr Jerzy Bandel jerzy.bandel@amu.edu.pl 95 618,292,069.00
4 prof. UAM dr hab. Lucyna Bakiera lucyna.bakiera@amu.edu.pl wtorki 10:00-11:00, czwartki 11:15-13:15 90 ZPR 618,292,319.00 /bakiera-lucyna/
5 dr Maciej Behnke macbeh@amu.edu.pl czwartek 11.00-13.00 62 ZPS 618,292,317.00
6 mgr Dominika Bartoszak dominika.bartoszak@amu.edu.pl środa 9:45-11:15 115 doktorantka 618,292,302.00 /bartoszak-dominika/
7 prof. dr hab. Maria Beisert beisert@amu.edu.pl czwartek 13.15 - 15.15 94 ZSSiK kierownik zakładu 618,292,308.00 /beisert-maria/
8 prof. UAM dr hab. Monika Bobako bomonako@gmail.com
9 mgr Szymon Bręński szymon.brenski@amu.edu.pl czwartek 8.45-9.45 88 ZPR 618,292,311.00 /brenski-szymon/
10 prof. dr hab. Anna Brzezińska aibrzez@amu.edu.pl 85 ZPR
11 prof. dr hab. Jerzy Brzeziński brzezuam@amu.edu.pl 91 ZPBP
12 dr Łukasz Budzicz lukasz.budzicz@amu.edu.pl poniedziałek 12.00-13.00 112 ZPP 618,292,355.00 /budzicz-lukasz/
13 prof. UAM dr hab. Teresa Chirkowska-Smolak chirko@amu.edu.pl czwartek 11.30-13.30 108 ZPPiO 618,292,134.00
14 dr Szymon Chlebowski szymon.chlebowski@amu.edu.pl czwartek 12.30-13.30 97 ZLiK 618,292,322.00 /chlebowski-szymon/ 0
15 mgr Patrycja Chwiłkowska patrycja.chwilkowska@amu.edu.pl 95 618,292,069.00 0
16 prof. dr hab. Lidia Cierpiałkowska lcierp@amu.edu.pl poniedziałek 14.00-15.00 89 ZPZiPK 618,292,316.00 0
17 mgr Paweł Ciesielski pawel.ciesielski@amu.edu.pl 95 618,292,069.00 0
18 dr Tomasz Czub tomasz.czub@amu.edu.pl piątek 10.00-11.00 103 ZPBP 618,292,306.00 /czub-tomasz/
19 mgr Marta Dixa marta.dixa@amu.edu.pl 110 ZLiK 618,292,215.00 0
20 mgr Michał Dolczewski micdol@amu.edu.pl czwartek 15.00-16.00 95 ZPZiPK 618,292,069.00 0
21 dr Dariusz Drążkowski dardra@amu.edu.pl środa 9.00-11.00 104 ZPS 618,292,137.00 /drazkowski-dariusz/
22 mgr Martyna Dziekan martyna.dziekan@amu.edu.pl poniedziałek 12.00-13.00 95 doktorantka 618,292,069.00 /dziekan-martyna/
23 mgr Aleksandra Frydrysiak alefry@amu.edu.pl poniedziałek 14.00-15.00, środa 15.30-16.30 96 ZPBP 618,292,068.00 /frydrysiak-aleksandra/
24 dr inż. Andrzej Gajda andrzej.gajda@amu.edu.pl czwartek 9.00-11.00 0 ZLiK 0
25 dr Dominika Górska domigor@amu.edu.pl czwartek 16.05-18.15 109 ZPZiPK 618,292,300.00 /gorska-dominika/
26 dr Jarosław Grobelny jaroslaw.grobelny@amu.edu.pl środa 20.00-22.00 86 ZPPiO 618,292,352.00 0
27 dr Jarosław Groth groth@amu.edu.pl poniedziałek 11.00-12.00 92 ZPZiPK 618,292,135.00 /groth-jaroslaw/
28 prof. UAM dr hab. Maciej Hanczakowski machan2@amu.edu.pl środa 9.45-11.45 91 ZPP 618,292,313.00 0
29 mgr Piotr Haładziński hp@amu.edu.pl czwartek 11:00-12:00 111 ZPO /haladzinski-piotr/
30 mgr Magdalena Hardt pietrzak.magdalena@amu.edu.pl poniedziałek 11.00-12.00 96 ZPR 618,292,068.00 0
31 mgr Natalia Hoffman naliah@amu.edu.pl czwartek 10.00-11.00 96 ZPR 618,292,068.00 0
32 prof. dr hab. Elżbieta Hornowska hornowsk@amu.edu.pl czwartek 11.30-13.30 98 kierownik zakładu - ZPBP 618,292,350.00 /hornowska-elzbieta/
33 dr Agnieszka Izdebska izdebska@amu.edu.pl 115 ZSSiK 618,292,302.00 /izdebska-agnieszka/
34 dr Sławomir Jabłoński slawo@amu.edu.pl poniedziałek 10.00-11.00 81 ZPR 618,292,301.00 /jablonski-slawomir/
35 mgr Janowicz Kamil kamil.janowicz@amu.edu.pl poniedziałek 10.00-11.00 95 ZPR 618,292,069.00 0
36 dr Monika Olga Jańczak monika.janczak@amu.edu.pl czwartek 9.00-11.00 109 ZPZiPK 618,292,300.00 /janczak-monika-olga/
37 prof. UAM dr hab. Aleksandra Jasielska aleksandra.jasielska@amu.edu.pl czwartek 13.00-15.00 112 ZPP 618,292,355.00 /jasielska-aleksandra/
38 mgr Patryk Jędrzejczyk patjed@st.amu.edu.pl 110 618,292,068.00 0
39 dr Marcin Jukiewicz marcin.jukiewicz@amu.edu.pl czwartek 11.00-13.00 64 ZLiK 618,292,099.00 /jukiewicz-marcin/ 0
40 prof. UAM dr hab. Łukasz Kaczmarek lkacz@amu.edu.pl czwartek 12.00-14.00 114 kierownik zakładu - ZPS 618,292,317.00 /kaczmarek-lukasz/
41 dr Marta Karbowa-Płowens mkarbowa@amu.edu.pl poniedziałek 11.15-13.15 102 ZPO 618,292,354.00 /karbowa-plowens-marta/
42 dr Paweł Kleka kleka@o365.amu.edu.pl środa 12.00-14.00 103 ZPBP 618,292,306.00 /kleka-pawel/
43 mgr Michał Knapiński mk11873@st.amu.edu.pl czwartek 12.00-13.00 96 618,292,068.00 0
44 dr Barbara Konat bkonat@amu.edu.pl czwartek 9.00-11.00 97 ZLiK 618,292,322.00 /konat-barbara/ 0
45 dr Michał Kosakowski michal.kosakowski@amu.edu.pl 73 ZPS 618,292,131.00
46 mgr Konrad Kazimierz Kośnik konrad.kosnik@amu.edu.pl wtorek 14.00-15.00 96 ZPR 618,292,068.00 /kosnik-konrad-kazimierz/
47 prof. UAM dr hab. Marek Kowalczyk marekk@amu.edu.pl środa 17.45-19:45 113 ZPP 618,292,132.00 /kowalczyk-marek/
48 mgr Julia Krawczyk julia.krawczyk@amu.edu.pl 95 618,292,069.00 0
49 prof. dr hab. Grzegorz Króliczak krolgreg@amu.edu.pl poniedziałek 11.00-13.00 87 LBDiP 618,292,351.00 /kroliczak-grzegorz/ 0
50 mgr Patrycja Kupś patrycja.kups@outlook.com 110 ZLiK 618,292,215.00
51 mgr  Anna Kuriata anna.kuriata@amu.edu.pl 95 618,292,069.00
52 prof. UAM dr hab. Dorota Leszczyńska-Jasion dorota.leszczynska@amu.edu.pl wtorek 10.00-11.00, środa 9.00-10.00 97 ZLiK 618,292,322.00 /leszczynska-jasion-dorota/ 0
53 prof. dr hab. Krzysztof Łastowski oklaski@amu.edu.pl 114 ZLiK 618,292,214.00
54 prof. UAM dr hab. Paweł Łupkowski pawel.lupkowski@amu.edu.pl czwartek 9.00-11.00 64 kierownik zakładu - ZLiK 618,292,099.00 /lupkowski-pawel/ 0
55 dr Joanna Matejczuk joanna.matejczuk@amu.edu.pl poniedziałek 12.00-14.00 81 ZPR 618,292,301.00
56 dr Marta Mrozowicz-Wrońska marta.mrozowicz@amu.edu.pl 104 ZPS 618,292,137.00
57 dr Rafał Nakonieczny ranakon@wp.pl
58 dr Natalia Nowaczyk natalia.nowaczyk@amu.edu.pl czwartek 9.30-11.30 92 ZPZiPK 618,292,135.00
59 dr Agnieszka Nowik akiwon@amu.edu.pl 82 ZLiK 618,292,097.00
60 prof. UAM dr hab. Monika Obrębska obrebska@amu.edu.pl czwartek 11.00-13.00 113 ZPP 618,292,132.00
61 dr Piotr Olesiński pioole@amu.edu.pl poniedziałek 12.00-14.00 102 ZPO 618,292,354.00 /olesinski-piotr/
62 prof. dr hab. Władysław Jacek Paluchowski paluchja@amu.edu.pl czwartek 11.30-12.30 111 ZPO 618,292,318.00 /paluchowski-wladyslaw-jacek/
63 dr Tomasz Pasikowski pasikow@amu.edu.pl poniedziałek 8.00-10.00 109 ZPZiPK 618,292,300.00 /pasikowski-tomasz/
64 mgr Daria Patalas daria.patalas@amu.edu.pl wtorek 10.00-11.00 96 ZPOg 618,292,068.00
65 mgr Sebastian Pietrzak sp89762@st.amu.edu.pl
66 mgr Katarzyna Pilarczyk katarzyna.pilarczyk@amu.edu.pl środa 11.00-12.00 115 ZSSiK 618,292,302.00
67 prof. UAM dr hab. Aleksandra Pilarska alpila@amu.edu.pl czwartek 12.30-14.30 106 kierownik zakładu - ZPO 618,292,304.00 /pilarska-aleksandra/
68 prof. dr hab. Jerzy Pogonowski pogon@amu.edu.pl środa 15.00-16.00 80 ZLiK 618,292,353.00 /pogonowski-jerzy/ 0
69 prof. dr hab. Beata Polak beataannapolak@gmail.com ZPPiO 618,291,012.00
70 prof. dr hab. Tomasz Polak tomaszpolak.w@gmail.com PPG 618,291,012.00
71 dr Łukasz Przybylski lukasz.przybylski@amu.edu.pl poniedziałek 15.00-17.00 65 ZLiK 618,292,396.00 /przybylski-lukasz/
72 mgr Tomasz Ptaszyński ptak@amu.edu.pl wtorek 9.00-11.00 93 ZPBP 618,292,306.00 /ptaszynski-tomasz/
73 prof. UAM dr hab. Adam Putko putko@amu.edu.pl środa 14.00-16.00 105 kierownik zakładu - ZPP 618,292,133.00 /putko-adam/
74 dr Maciej Raś ras@amu.edu.pl środa 8.00-10.00 110 ZLiK 618,292,215.00 /ras-maciej/
75 mgr Dawid Ratajczyk dawid.ratajczyk@amu.edu.pl czwartek 13.00-14.00 110 ZLiK 618,292,215.00
76 dr Małgorzata Rękosiewicz malgrek@amu.edu.pl środa 11.00-13.00 81 ZPR 618,292,301.00 /rekosiewicz-malgorzata/
77 mgr Klaudia Rodziejczak klarod@amu.edu.pl wtorek 9:30 - 10:30 96 618,292,068.00
78 mgr Klaudia Rohoza klaudia.rohoza@amu.edu.pl 95 618,292,069.00
79 mgr Anna Rominiak anirka@amu.edu.pl wtorek 12.30-13.30 92 ZPZiPK 618,292,135.00 /rominiak-anna/
80 dr Agnieszka Rosińska agaros@amu.edu.pl piątek 12.00-14.00 86 ZPPiO 618,292,352.00 /rosinska-agnieszka/
81 dr Anna Roszyk roszyka@amu.edu.pl 115 ZSSiK 618,292,302.00 /roszyk-anna/
82 dr hab. Olga Sakson-Obada osakson@amu.edu.pl czwartek 8.00-10.00 102 ZPO 618,292,354.00 /sakson-obada-olga/
83 prof. dr hab. Helena Sęk shecel@amu.edu.pl - 59 ZPZiPK 618,292,377.00
84 mgr Anastasiia Shabalina nastyaplr1003@gmail.com
85 prof. UAM dr hab. Anna Słysz aslysz@amu.edu.pl czwartek 11.15-13.15 102 ZPO 618,292,354.00 /slysz-anna/
86 prof. UAM dr hab. Błażej Smykowski basmy@amu.edu.pl poniedziałek 12.00-13.00, czwartek 12.00-13.00 66 kierownik zakładu - ZPR 618,292,067.00 /smykowski-blazej/
87 dr Michał Sochański michal.sochanski@amu.edu.pl wtorek 9.00-10.00, czwartek 13.30-14.30 97 ZLiK 618,292,322.00 /sochanski-michal/
88 prof. UAM dr hab. Emilia Soroko soroko@amu.edu.pl poniedziałek 9.45-11.45 109 kierownik zakładu - ZPZiPK 618,292,300.00 /soroko-emilia/
89 prof. dr hab. Ryszard Stachowski ryszardstachowski@poczta.onet.pl 59 ZPP 618,292,322.00
90 dr Izabela Stankowska-Mazur izastan@amu.edu.pl wtorek 14.45-15.45, piątek 8.30-9.30 88  ZPR 618,292,311.00 /stankowska-mazur-izabela/
91 dr Maja Stańko-Kaczmarek m.stanko@amu.edu.pl czwartek 11.00-13.00 112 ZPP 618,292,355.00 /stanko-kaczmarek-maja/
92 mgr Agata Szekiełda agata.szekielda@amu.edu.pl środa 11.00-12.00 96 ZPZiPK 618,292,068.00
93 dr Filip Szumski fszumski@amu.edu.pl poniedziałek 11.00-13.00 115 ZSSiK 618,292,302.00 /szumski-filip/
94 dr Marta Szymańska-Pytlińska marta.szymanska-pytlinska@amu.edu.pl czwartek 20.00-21.00 115 ZSSiK 618,292,302.00 /szymanska-pytlinska-marta/
95 mgr Agata Tomczyk agata.tomczyk@amu.edu.pl wtorek 10.00-11.00 110 doktorantka 618,292,215.00 /tomczyk-agata/
96 mgr Radosław Trepanowski radtre@amu.edu.pl wtorek 10.00-11.00 95  doktorant 618,292,069.00 /trepanowski-radoslaw/
97 dr Joanna Urbańska joanna.urbanska@amu.edu.pl piątek 11.30-13.30 103 ZPBP 618,292,306.00 /urbanska-joanna/
98 prof. UAM dr hab. Mariusz Urbański murbansk@amu.edu.pl poniedziałek 11.00-13.00 71 ZLiK 618,292,307.00 /urbanski-mariusz/ 0
99 mgr Aleksanra Wasielewska aleksandra.wasielewska@amu.edu.pl 110 ZLiK 618,292,215.00
100 mgr Arkadiusz Wesołowski arkwes@amu.edu.pl 96 618,292,068.00
101 mgr Olga Węglerska olga.weglerska@amu.edu.pl piatek 10.00-11.00 115 ZSSiK 618,292,302.00
102 mgr Agnieszka Wiatrowska agnieszka.wiatrowska@amu.edu.pl  środa 14.00-15.00 96 618,292,068.00
103 prof. dr hab. Andrzej Wiśniewski andrzej.wisniewski@amu.edu.pl środa 15.30-16.30 80 ZLiK 618,292,353.00
104 dr Marcin Wnuk marwnu@amu.edu.pl środa 19.00-20.00 86 ZPPiO 618,292,352.00 /wnuk-marcin/
105 dr Julita Wojciechowska julawoj@amu.edu.pl poniedziałek 16.30-17.30, czwartek 16.30-17.30 84 ZPR 618,292,138.00 /wojciechowska-julita/
106 dr Jowita Wycisk jowita@amu.edu.pl czwartek 8.00-10.00 102 ZPO 618,292,354.00 /wycisk-jowita/
107 dr Michał Wyrwa michal.wyrwa@amu.edu.pl środa 8:00-9:00 110 ZLiK 618,292,215.00 /wyrwa-michal/
108 dr Marzenna Zakrzewska zakrzuam@amu.edu.pl czwartek 14.00-15.00, czwartek 18.30-19.30 93 ZPBP 618,292,306.00
109 prof. UAM dr hab. Michał Ziarko ziarko@amu.edu.pl piatek 14.45-16.45 107 ZPZiPK 618,292,136.00 /ziarko-michal/
110 dr Monika Zielona-Jenek monika.zielona-jenek@amu.edu.pl poniedziałek 9.30-11.30 115 ZSSiK 618,292,302.00 /zielona-jenek-monika/
111 dr Joanna Zinczuk-Zielazna jzinczuk@amu.edu.pl piątek 12.00-14.00 104 ZPS 618,292,137.00 /zinczuk-zielazna-joanna/
112 mgr Natalia Żyluk natalia.zyluk@amu.edu.pl środa 10.00-11.00 110 ZLiK 618,292,215.00
Generated by wpDataTables
Skip to content