Co po studiach? Zaproszenie a spotkanie informacyjne

utworzone przez | mar 23, 2022 | Aktualności, Bieżące, Organizacja

Myślisz o pracy naukowej po studiach, ale nie wiesz, czy ścieżka naukowa jest dla Ciebie i co trzeba zrobić, by rozpocząć naukową przygodę?
Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, to serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne w dniu 24 maja 2022 r. o godz. 11.30 na platformie TEAMS, w czasie którego opowiemy o tym:
· Jak wygląda praca naukowa pracowników oraz doktorantów WPiK
· Jak przebiega rekrutacja do Szkoły Doktorskiej UAM w dyscyplinie psychologia oraz w dyscyplinie nauki o komunikacji społecznej i mediach
· Jak zaplanować ścieżkę naukową już na studiach, by zwiększyć swoje szanse na pomyślną rekrutację do Szkoły Doktorskiej UAM.
Dodatkowo, w czasie spotkania pracownicy, studenci i doktoranci WPiK podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami naukowymi oraz odpowiedzą na Wasze pytania!
Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem: https://forms.gle/qSzPUh7BWdkvFDBA8
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia 2022 r.