Stypendia im. dr. Jana Kulczyka – rozpoczęcie naboru

Drodzy Studenci i Doktoranci!

Zapraszamy do aplikowania w konkursie o Stypendia im. dr. Jana Kulczyka za rok akademicki 2020/2021

Stypendia przyznawane są studentom i doktorantom za bardzo dobre wyniki w nauce, wybitne osiągnięcia naukowe oraz aktywność na rzecz Uniwersytetu. Uwzględniana jest również sytuacja materialna kandydatów.

Dokumenty, jakie powinni złożyć studenci i doktoranci:

1. Podanie.
  2. CV ze zdjęciem, maksymalnie 2 strony formatu A4.
  3. Wniosek o stypendium (wniosek student), (wniosek doktorant)
  4. Oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych (oświadczenie student), (oświadczenie doktorant)

Z uwagi na sytuację związaną z pandemią koronawirusa  zainteresowanych studentów prosimy o składanie dokumentów wyłącznie w formie elektronicznej, przesyłając je na adres e-mail: uampsych@amu.edu.pl do dnia 21 maja br.

Doktoranci składają dokumenty do Biura Szkoły Doktorskiej e-mail: sdns@amu.edu.pl