Komunikat Dziekana w związku z zawieszeniem zajęć

Drodzy Studenci
Szanowni Państwo,

w związku z zawieszeniem przez JM Rektora zajęć w UAM od 11 do 24 marca informuję, że:

1. Odwołane zostają wszystkie terminy egzaminów, łącznie z egzaminami komisyjnymi. Termin przedłużonej sesji egzaminacyjnej ulega dodatkowemu przedłużeniu do 5. kwietnia.
2. Pracownicy Biura Obsługi Wydziału pełnić będą dyżury w godzinach 9.00-13.00, poza tym pracując zdalnie, w ramach możliwości oferowanych przez uczelniane systemy informatyczne.
3. Pracownicy i doktoranci WPiK zwolnieni są w tym okresie z obowiązku pełnienia dyżurów.

Zawieszenie zajęć ma charakter prewencyjny. Wasi nauczyciele, w miarę możliwości, będą oferować Wam możliwość pracy czy to zdalnej, czy też zupełnie samodzielnej – tak, abyście mogli spożytkować ten czas na zdobywanie wiedzy i umiejętności dla których wybraliście nasze studia. Mam nadzieję, że zechcecie z tych możliwości skorzystać (co zresztą znacząco ułatwi czekające nas odrabianie zajęć). Poprosiłem też wszystkich prowadzących zajęcia, aby podczas tych dwóch tygodni byli dla Was dostępni mailowo – w tym czasie będzie to zapewne jedyny możliwy środek komunikacji.

Nie co dzień przychodzi nam mierzyć się z wyzwaniem takim, jak to obecne. Jestem przekonany, że mu sprostamy i że będzie to dla nas wszystkich ważne formujące doświadczenie.

Z pozdrowieniami
Mariusz Urbański