18. edycja Poznańskiego Forum Kognitywistycznego

utworzone przez | gru 8, 2022 | Aktualności, Konferencje

Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w 18. edycji Poznańskiego Forum Kognitywistycznego.
Konferencja odbędzie się w dniach w trybie stacjonarnym na Kampusie Ogrody, na ul. Szamarzewskiego 89. Tak, jak co roku, do udziału serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych kognitywistyką oraz naukami pokrewnymi takimi, jak:
sztuczna inteligencja,
językoznawstwo,
neuronauki,
psychologia ewolucyjna,
psychologia poznawcza,
logika,
epistemologia.
Osoby chcące wziąć udział czynny w konferencji mogą zgłosić się do zgodnie z instrukcjami zawartymi na stronie: http://pfk.home.amu.edu.pl/rejestracja/
PFK organizowane jest na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przez Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Kognitywistyki.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapisania tej daty w kalendarzu i obserwowania naszej strony na Facebooku, gdyż na bieżąco będziemy ją uzupełniać o kolejne informacje na temat konferencji, jej programu, zapisów czynnych i biernych.
Do zobaczenia w maju!
Autorem plakatu jest Michał Rzeszótko.

Wydział Psychologii i Kognitywistyki UAM