Koło Naukowe Bliżej Neuropsychologii (English version see below)

Opiekun koł‚a: dr Sławomir Jabłoński (slawo@amu.edu.pl)
Problematyka
Geneza struktury wyższych funkcji psychicznych i jej zwią…zki z rozwojem układu nerwowego.

Statut koła

Aktualności

Trwa przerwa wakacyjna. Z dotychczasową działalnością koła można zapoznać się czytając sprawozdania umieszczone we wpisie Sprawozdania… (kategoria: Bliżej Neuropsychologii) lub poprzez lekturę archiwalnych numerów GIPSu. Zainteresowanych pracą  w ramach koła w roku akademickim 2017/2018 zapraszamy do kontaktu z przewodniczącą koła Izabelą Sawicką (V rok psychologii) lub opiekunem.

Sekcja Zaburzenia OdĹźywiania – reaktywacja!

Witamy,

pragniemy poinformować, że sekcja Koła Naukowego Zaburzenia Odżywiania znów działa! Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres e-mail: knzo.uam@wp.pl.

Nowa sekcja – wokół paradygmatu poznawczo-behawioralnego

Wszystkich zainteresowanych tematyką nurtu poznawczo-behawioralnego zapraszamy do udziału w naszym kole!

Spotkania obejmują dyskusje nad najnowszą literaturą (obecny obszar zagadnień: modele zaburzeń psychicznych i zachowania), elementy warsztatowe (poświęcone zagadnieniom terapii) oraz przygotowywanie publikacji. Wszystko to w oparciu o neuronaukę i twarde wyniki badań.

Spotkania odbywają się w poniedziałki, godz. 14:30, s. 63, bud. AB.
Kontakt: paradygmat.pozbeh@gmail.com

Raz jeszcze zapraszamy!

Przewodniczący wraz z Uczestnikami

Koło Naukowe Psychologii TwĂłrczości – spotkanie organizacyjne

Zapraszam na spotkanie organizacyjne Koła Naukowego Psychologii Twórczości w poniedziałek 14.11 o godzinie 17:00 w pokoju 95.
W tym roku skoncentrujemy się na budowaniu programĂłw twĂłrczego rozwoju – dla dzieci, seniorĂłw, projektantĂłw, nauczycieli i wszystkich innych grup docelowych, jakie przyjdą Wam do głowy:)
Do zobaczenia,
Ola Bujacz