Forum Instytutu Psychologii UAM

www.psychologia.amu.edu.pl
Teraz jest 23-10-17, poniedziałek 7:10

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Czy jesteś zwolennikiem przesiedlenia IP ?
TAK 45%  45%  [ 22 ]
NIE 51%  51%  [ 25 ]
nie rozumiem pytania 4%  4%  [ 2 ]
Liczba głosów : 49
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 08-02-07, czwartek 14:00 
Wiedzący

jej, wiadomo że mieszkania szukać będziemy już nie na ogrodach. to nie problem (oby) ALE czy ja o czymś nie wiem czy pestka przedłużyła trasę? :| przecież nie da się (?) dojechać na Morasko pestką! i wiem ile razy się na wf spóźniałam, bo autobus jechać nie chciał. i jak cięzko było wracać wieczorem stamtąd gdy nie było jak wsiąść do wypachnego po brzegi autobusu, a następny za dobre 20minut... niech MPK nam pomoże wtedy mogę nawet za rok się prznenosić. tyle tylko, że to bardzo daleko od centrum...

Tytuł:
PostNapisane: 08-02-07, czwartek 14:25 
Guru

Walka z MPK trwa już dość długo... Na pewno tramwaj tam nie będzie dojeżdżał, to pamiętam, że zostało już ustalone. Jest autobus, albo przechadzka do przystanku pestki. Podobno są też rowery... nie korzystałem z nich, ale szczególnie zimą musi być to ciekawe przeżycie :)

Tytuł:
PostNapisane: 08-02-07, czwartek 14:31 

heh, ja tez mam na morasku wf i jakos nie narzekam na dojazd tam, ANI RAZU mi sie nie spoznil i "autobus chcial jechac" :) z reszta jak kolejne kierunki beda realizowane na morasku, to mysle, ze strony sie dogadaja, co do tego, zeby zwiekszyc liczbe autobusow. raczej nie ma sie o co martwic, chyba ze jestem za duza optymistka.... ale naprawde nie widze zadnych powaznych minusow:(

Tytuł:
PostNapisane: 08-02-07, czwartek 15:14 
Bywalec

no ale przecież od pętli do tego nowego budynku na Morasku to taki miły spacerek jest. przecież nie jest to kilkanaście kilometrow, można się przejśc. czy żle myślę?

Tytuł:
PostNapisane: 08-02-07, czwartek 15:29 
Guru

DOGUSS napisał(a):
Jak ktoś zabierze się za poważne remonty AB, to ok...

AB potrzebowało by gruntownej przebudowy, a najlepiej to wyburzenia i zbudowania czegoś całkiem nowego. Te sale-klitki po prostu nie są przeznaczone do prowadzenia w nich zajęć. Ja już tego nie doczekam, ale ufam że za kilka lat młodzi psychologowie będą mogli zdobywać wiedzę w bardziej ludzkich warunkach.

Tytuł:
PostNapisane: 08-02-07, czwartek 20:58 
Ekspert

Ja pewnie tego przeniesienia nie doczekam, ale mam nadzieje, ze przyszłe pokolenia :wink: nie będa musiały się dusic, gnieść w ciasnych salkach jak w AB. W tych salkach kazdy naruszał dystans osobisty (czy jakoś tak :roll: ) kazdego, a to nasila agresję jak w tramwaju. :evil:

Tytuł:
PostNapisane: 09-02-07, piątek 20:10 
Wiedzący

bo AB to ponoc pozostalosc po akademiku.. ;)

Tytuł:
PostNapisane: 09-02-07, piątek 20:46 
Guru

Pamiętam jak któryś z prowadzących zajęcia mówił, że w AB nie da się powiększyć sal, bo są ściany nośne... Nie znam się, ale patrząc na tę budowlę jestem w stanie w to uwierzyć :)

No cóż... Jak dla mnie to faktycznie jedynym dobrym rozwiązaniem byłoby ten budynek wyburzyć i postawić coś nowego... O ile oczywiście jest plan zatrzymania nas na Szamarzewie...

Tytuł:
PostNapisane: 09-02-07, piątek 21:06 
Adept

Powinniśmy budować zamiast niszczyć :D . Konserwator zabytków mógłby nie zgodzić się na wyburzenie :lol: .

Z pewnością budynek AB nie był projektowany z myślą o działalności edukacyjnej. Sale może i są dobre ale jedynie do zajęć w grupie 10 osobowej a nie 20 a nawet więcej - warunki są śmieszne i nie przystają takiej "elitarne" uczelni za jaką uważa się UAM.

Tytuł:
PostNapisane: 10-02-07, sobota 0:22 
Guru

Ciekawe, czy ten budynek w ogóle był projektowany, czy stworzony w czynie społecznym :)

Fakt, stan całego kampusu na Szamarzewie przypomina nam, że jesteśmy uniwerek chyba trochę o nas zapomniał... Jasne, mamy budynek E, ale to trochę mało.

Swoją drogą w Collegium Maius mają ciekawe toalety... Miałem wątpliwą przyjemność spotkać podpitego nurka (buszującego w śmietnikach), który akurat pił wodę z kranu !!!! Trudno uwierzyć? A jednak... Mają gorzej :shock:

Tytuł:
PostNapisane: 10-02-07, sobota 8:25 
Wiedzący

ensiferum napisał(a):
Konserwator zabytków mógłby nie zgodzić się na wyburzenie :lol: .

hehe. właśnie tego się szczerze mówiąc obawiam... w Toruniu jest obrzydliwa restauracja usytuowana dosłownie na pięknych, gotyckich murach obronnych. szpeci widok i każdy to widzi, ale... została uznana za zabytek socrealizmu... masakra!

mimbla napisał(a):
no ale przecież od pętli do tego nowego budynku na Morasku to taki miły spacerek jest.

jestem marudna, a raczej wygodnicka i nie kręcą mnie tego typu spacery nocą, szczególnie zimą po kolana w śniegu. oczywiście z tym śniegiem przesadzam. jak widać każdy ma inne doświadczenia, na palcach jednej ręki jestem w stanie zliczyć punktualne autobusy stamtąd (myślę bardziej o 87 niż tych z pętli), wymienić mogę również wiele sytuacji, w których zwyczajnie nie dało się upchać do takiego autobusu, a czas gonił niemiłosiernie. ja Morasku mówię nie. gdzieś na końcu świata mam studiować? nie chcę ;)

Tytuł:
PostNapisane: 11-02-07, niedziela 21:29 
Ekspert

Numer GG: 0
też mam wf na Morasku i jeszcze nigdy się nie spóźniłam ale ja jeżdzę 98 a nie 87 więc może tu jest różnica.

swoją drogą to bardziej opowiadam się za Moraskiem-zwłaszcza że jako pierwszoroczniak mam szansę tego doczekać,tylko mam jedno ale(zawsze musi jakieś być)-szumna nazaw campus-a może by tam jaki akademik wybudować?trochę by to ułatwiło sprawę,bo nie każdy szuka mieszkania. no-wtedy to by był campus-niczym amerykańskie miasteczko akademickie... hehe

Tytuł:
PostNapisane: 12-02-07, poniedziałek 11:49 
Master of Illusion

Numer GG: 0
+ są i - tez :) ja byłam zagorzałą przeciwniczką dopóki nie przespacerowałam się po budynku fizyki (chyba:) ) jak tam ładnie! i przestrzennie!! to jak porównanie zakurzonego starego kina z kinepolis :D hehe

Tytuł:
PostNapisane: 13-02-07, wtorek 11:31 
Guru

dojazdy to jest problem:>. tu chodzi nie tylko o wygodnictwo, ale tez o oszczędność czasu. Teraz mam pieszko nawet nie 10 minut na Szamarzewo:). A tramwaje, jak zawodzą, każdy widzi... O autobusach stojących w korkach nie wspominając:). No i wieczorowi kończący zajęcia o 21.45 też raczej nie byliby zachwyceni...
A jeśli nawet ktoś kto mieszka poza Poznaniem wynajmie mieszkanie w miarę blisko od kampusu, to i tak z dworca autobusowego lub pkp będzie musiał dojeżdżać kawał z ciężkimi torbami;). nie zachwyca! No i daleko od wszystkiego- miejsc pracy, akademców (let's say...), pubow... ;>
Choć rzeczywiście, zajęcia w bud. AB są straszne (tlenu!!!!!!!). Ale jeśli inne kierunki zostalyby przeniesione, to w D byloby luzniej. Ja tam mam nadzieję, że zostaniemy na naszym "przytulnym" Szamarzewie:).

Tytuł:
PostNapisane: 13-02-07, wtorek 17:39 
Wiedzący

marciszon napisał(a):
dojazdy to jest problem:>. tu chodzi nie tylko o wygodnictwo, ale tez o oszczędność czasu. Teraz mam pieszko nawet nie 10 minut na Szamarzewo:). A tramwaje, jak zawodzą, każdy widzi... O autobusach stojących w korkach nie wspominając:). No i wieczorowi kończący zajęcia o 21.45 też raczej nie byliby zachwyceni...
A jeśli nawet ktoś kto mieszka poza Poznaniem wynajmie mieszkanie w miarę blisko od kampusu, to i tak z dworca autobusowego lub pkp będzie musiał dojeżdżać kawał z ciężkimi torbami;). nie zachwyca! No i daleko od wszystkiego- miejsc pracy, akademców (let's say...), pubow... ;>
Choć rzeczywiście, zajęcia w bud. AB są straszne (tlenu!!!!!!!). Ale jeśli inne kierunki zostalyby przeniesione, to w D byloby luzniej. Ja tam mam nadzieję, że zostaniemy na naszym "przytulnym" Szamarzewie:).

W 100% popieram :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1