Forum Instytutu Psychologii UAM

www.psychologia.amu.edu.pl
Teraz jest 21-09-18, piątek 19:26

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15-09-09, wtorek 12:42 

Witam wszystkich z 1 roku :))))
Jestem ze Szczecina - przypisano mnie do grupy 2 :)

Noclegi mam do 23 w DS Babilon na Dozynkowej. Na kolejne 2 noclegi muszę sobie coś poszukac.
Już nie mogę się doczekać spotkania.

Pozdrawiam

PostNapisane: 15-09-09, wtorek 13:50 

Hej,
Widać grupa 2 dominuje, a ja się zglaszam, jestm na F... czyli gr 1 :)
Pozdrawiam

PostNapisane: 15-09-09, wtorek 14:14 
Adept

Witam przyszłych nowych psychologów :P
mam pytanie do zorientowanych - czy ktoś może wie, co to są za zajęcia w pt z Jasielska?

PostNapisane: 15-09-09, wtorek 14:32 
Adept

Widzę, że coraz więcej nas. Super!
W sobotę na zajęciach spotkamy się jak starzy znajomi :lol: .
Kto będzie jeszcze jechał pociągiem relacji Szczecin - Poznań - 16:30?
Pociąg przyjeżdża o 19.15. Może spotkamy się na dworcu i razem ruszymy na Makową Panienkę?
Mariposa221 podaję ci mój adres mailowy:wryczka23@wp.pl
Wyślij mi swój numer tel. Pojedziemy razem.
Może ktoś jeszcze się do nas dołączy?

PostNapisane: 15-09-09, wtorek 16:59 

Pozdrawiam Margala koleżankę z grupy. Mam też klka pytań skoro się zaoferowałaś. Czym dojechać z dworca na Szamarzewskiego i czy jest tam przechowalnia bagażu ? PRzyjeżdżam w sobotę rano i z plecaczorem nie chce mi się śmigać...

PostNapisane: 15-09-09, wtorek 17:49 
Ekspert

Bukenbaum, jak nie wiesz jak dojechać to polecam stronę: www.poznan.jakdojade.pl - rewelacyjna!!! :P
Ale ułatwię Ci życie, bo już dojeżdżałam z dworca na Szamarzewskiego: tramwaj nr 18 z MOSTU DWORCOWEGO - 6 przystanków:)

PostNapisane: 15-09-09, wtorek 18:02 

Git, dzięki. Ej a my mamy jakąś immatrykulację ??

PostNapisane: 15-09-09, wtorek 19:27 

Ciesze sie ze sa osoby rowniez ze Szczecina - bedzie milo razem dojezdzac:))

Juz nie moge sie doczekac soboty!!

Pozdrawiam

PostNapisane: 16-09-09, środa 7:17 
Adept

Bukenbaum, Biedroneczka mnie ubiegła :), ale potwierdzam, 18-tką do pętli Ogrody, czyli do końca. Przechowalni bagażu CHYBA nie ma na dworcu, ale nie miałam nigdy potrzeby korzystać.....
Nie spodziewam się żadnych oficjalnych obchodów, przecinania wstąg, szampana i gronostajów. Podejrzewam, że przyjdzie ktoś na pierwszy wykład, powie parę słów, wyjaśni kwestie organizacyjne i tyle. Także chyba garnitur możesz sobie odpuścić, chyba, że lubisz :).

Maddleine - fajnie że jesteś w I-wszej, już myślałam że tylko ja i Bukenbaum :).
Aha, gdyby ktoś jednak potrzebował taksówki to oczywiście nie bierzcie takiej z dworca tylko dzwońcie na 61/8222-222 lub 96-26 i zamawiajcie na Dworzec Zachodni. Z Dworca na Ogrody powinno się zamknąć w 20 zł.

PostNapisane: 16-09-09, środa 8:43 

Z tego co pisala Pani Agnieszka Czeszak to "Inauguracja roku akademickiego 2009/10 dla studentów 1 roku PSYCHOLOGII ZAOCZNEJ
odbędzie się 19 września 2009 roku o godz.8.00., w sali A, budynek E, ul. Szamarzewskiego 89." czyli w tym samym momencie, w ktorym zaczxyna nam sie pierwszy wyklad (o tym pisala juz wczesniej chyba Biedroneczka )

Ale fakt faktem ja rowniez nie spodziewam sie czerwonego dywanu i platkow roz..nie mowiac o orkiestrze i szwedzkim stole z szmpanem :mrgreen: Ale cos mi sie wydaje ,ze przynajmniej czesc z wyzej wymienionych uda nam sie zorganizowac na spotkaniu integracyjnym :mrgreen:

Kolego Bukenbaum - jezeli nie uda Ci sie znalezc przechowalni bagazu Panie pracujace w szatni prawdopodobnie przyjma Twoj dobytek pod swoje skrzydla na czas blisko nieokreslony :mrgreen:

Juz sie nie moge doczekac soboty!

PostNapisane: 16-09-09, środa 11:36 

Też jestem w 2 gr :)

To co z tym spotkaniem integracyjnym?;)

A powiedzcie mi, czy przed tym zjazdem trzeba zapłacić za legitymację albo coś? czy to dopiero później?

Pozdrawiam.

PostNapisane: 16-09-09, środa 12:07 
Adept

no właśnie - w portalu kandydata są namiary na USOSWeb, weszłam, zapłaciłam za legitymacje jakiś tydzień temu a płatność nadal wisi jako należność nierozliczona....
Ale raczej spokojnie, moje doświadczenia z WNS-u pokazują, że tylko spokój może nas uratować :). Może się coś pozmieniało przez ten czas od kiedy skończyłam ten szacowny Wydział, może na psychologii obyczaje są inne niż w innych instytutach, ale krzywdy tam raczej nikomu nie robią, sytuacje bez wyjścia się raczej nie zdarzają a nadmierne przejmowanie się sprawami formalnymi źle wpływa na cerę i nijak na ich załatwienie :)
I za to właśnie uwielbiam WNS.

PostNapisane: 16-09-09, środa 17:17 

emm napisał(a):

Ale fakt faktem ja rowniez nie spodziewam sie czerwonego dywanu i platkow roz..nie mowiac o orkiestrze i szwedzkim stole z szmpanem :mrgreen:

A tak liczyłem na płatki róż ....

PostNapisane: 16-09-09, środa 19:35 
Adept

Cytuj:
A tak liczyłem na płatki róż ....

No wiesz, skoro ci tak zależy.... Załatw szampana i orkiestrę (choć orkiestra może akurat niekoniecznie) to i płatki róż się znajdą ;)

PostNapisane: 16-09-09, środa 19:51 
Adept

Normalnie zabieracie mi nadzieję... :cry: bo ja właśnie tak liczyłam że będzie:
- czerwony dywan
- płatki róż
- orkiestra
- szwecki stół z szampanem! :lol:

I w takim wypadku to się zaczynam zastanawiać czy w ogóle przyjechać?! :lol:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1