Forum Instytutu Psychologii UAM

www.psychologia.amu.edu.pl
Teraz jest 21-09-18, piątek 19:26

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13-09-09, niedziela 17:43 
Adept

Ja jadę ze Stargardu Szczecińskiego o 17.06. Podejrzewam, że jedziemy tym samym pociągiem. :lol:
A potem razem pojedziemy na ul. Makowej Panienki!
Pomyśl Mariposa221 jak się spotkać w pociągu albo na dworcu.

PostNapisane: 13-09-09, niedziela 18:09 
Ekspert

Mój pociąg przyjeżdża o 19.15, a jak nie zdążę się przesiąść to o 20.11:)
Ale bedzie fajnie! A póki co to się kuruję, bo mnie okropne przeziębienie dopadło:(

PostNapisane: 13-09-09, niedziela 18:35 
Bywalec

ja powinnam byc o 19:42 :P

PostNapisane: 13-09-09, niedziela 21:48 

Ja bede dopiero o 21:44 =( Ciezko widze moje poranne wstawanie =) ale coz..taka cena spelniania marzen =)

Sluchajcie (tzn.czytajcie =) ) moze umowimy sie chwile wczesniej przed wejsciem na sale? Takie pierwsze przedspotkanie integracyjne GRUPY B :mrgreen:(no i oczywiscie reszty przyszlych psycholozek i psychologow z grupy A :mrgreen:

PostNapisane: 14-09-09, poniedziałek 7:32 
Adept

Ja jestem za:) Z tego, co widzę to na planie mamy pierwszy wykład na 8h i jednocześnie jest ta inauguracja. Asia myślę, że najlepiej będzie jak wymienimy się tel a jak będę w Stargardzie to ci powiem w jakim wagonie jestem i się znajdziemy:)

PostNapisane: 14-09-09, poniedziałek 16:12 
Adept

Ja też jestem za spotkaniem przyszłych psycholożek i psychologów :D
Ale proponuję raczej po zajęciach wieczorkiem jakaś integracja czy coś takiego ;)

pozdrawiam

PostNapisane: 14-09-09, poniedziałek 16:26 
Ekspert

Integracja jak najbardziej wskazana - w końcu dla przyszłych psychologów komunikacja powinna być najważniejsza :P Może w jakiś dzień, kiedy mamy krócej zajęcia (czyli do ok. 18.00:) Obawiam się tylko, że wieczory spędzimy na porządkowaniu materiałów i notatek... co nie wyklucza się z integracją :lol:

PostNapisane: 14-09-09, poniedziałek 16:58 

biedroneczka napisał(a):
Kolega Bukenbaum się nie odzywa (nie ujawnia ostatecznego miejsca noclegu o grupie ćwiczeniowej nie wspomnę:),

witam

Z żalem zauważyłem właśnie, nie podzielę grupy z wami - nazwisko na K. nie uprawnia mnie niestety. Jak na razie nie mam za bardzo czasu szukać więc ostanę się w domu studenckim Babilon. Przynajmniej na początku, na miejscu się jeszcze rozejrzę. Co do propozycji wyjścia gdzieś to ja oczywiście kibicuję wszelkiej myśli integracyjnej... pzdr.

PostNapisane: 14-09-09, poniedziałek 18:28 
Pierwszy po Freudzie

mariposa221 napisał(a):
Żeby na Makową dojechać to chyba lepiej wyjść przez Dworzec Zachodni? Orientujecie się może?pzdr

zdecydowanie nie... na Główny, przejść na przystanek przy Rondzie Kaponiera, kierunek na Ławicę, autobusy chyba 48 i 77 ale to sprawdźcie dokałdnie...

PostNapisane: 14-09-09, poniedziałek 19:17 
Ekspert

W kwestii dojazdu udało mi się ustalić, że:

1.Wsiadamy na przystanku BAŁTYK - linia /chyba autobus/ nr 59 (nie wiem czym charakteryzuje sie to miejsce, ale jest 290 metrów na prawo od dworca: zaraz za skrzyżowaniem ul. F. Roosevelta a ul. Bukową. Trzeba przejść na drugą stronę, bo my w drugim kierunku).

2. Mijamy przystanki:
- Szylinga
- Polna/Szpital
- Grodziska
- Szpitalna
- Swoboda
- Bukowska n/ż
- Jasna
- Zgorzelecka
- Leśnych Skrzatów
- Baśniowa
- Królewny Śnieżki - tu wysiadamy (przystanek 11!) i w bajecznym nastroju przemierzamy 260 metrów w kierunku Makowej Panienki:)

Dominik miał rację, co do kierunku, bo następny przystanek to PORT LOTNICZY ŁAWICA:)
Z Ronda Kaponiera wyświetla mi się przejazd z przesiadką... Nie jestem pewna, co do trafności trasy, bo bazuję na wyświetleniach strony internetowej, czyli najbardziej popularnego źródła informacji w zdehumanizowanym świecie, do którego zamieszczam Wam link: www.poznan.jakdojade.pl Swoją drogą strona MPK w Poznaniu jest świetna - na rozmowę dojechałam bez najmniejszego problemu :!:

Pozdrawiam

PostNapisane: 14-09-09, poniedziałek 19:26 
Pierwszy po Freudzie

tak, nawet się pofatygowałem i sprawdziłem na planie miasta... na Makowej rzeczywiście autobus 59... nazwa Bałtyk, pochodzi od kina Bałtyk, które kiedyś tam było... : ) obecnie jest tam hotel Sheraton... przy ulicy Bukowskiej nie Bukowej... : )

PostNapisane: 14-09-09, poniedziałek 20:50 
Ekspert

Fakt - Bukowskiej (jakieś problemy z analizą wzrokową... :lol: ) W każdym bądź razie w prawo od dworca:)

PostNapisane: 14-09-09, poniedziałek 21:02 
Adept

Dziękuję wam teraz na pewno się już nie zgubię :P

PostNapisane: 15-09-09, wtorek 7:23 

Widze, że jest tu już dużo ludzi co mnie bardzo cieszy, może mi podpowiecie gdzie szukac noclegu na ten tygodniowy zjazd!
Jestem ze Szczecina!
Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedz bo nie znam Poznania i nie wiem gdzie szukać! :?:

PostNapisane: 15-09-09, wtorek 7:40 
Adept

Bukenbaum, nie łam się, grupa A też najgorsza chyba nie będzie (nazwisko na G pozdrawia) :)

Kibicuję wszelkim pomysłom integracyjnym, jestem z Poznania więc w kwestiach biletowych-dojazdowych itp. służę pomocą. Potwierdzam wpis o kinie Bałtyk :)
Gdyby ktoś chciał zaszaleć taksówką albo pytać Poznaniaków to nie zdziwcie się, że podając adres Szamarzewskiego 89 nie znajdziecie się przy wjeździe na parking (od strony pętli tramwajowej) tylko po drugiej stronie budynku. Ale przejść też się da.
Najlepiej od razu kierować się hasłem "pętla Ogrody, Wydział Nauk Społecznych".
Jeśli macie w planach pooglądać trochę miasto, ruszyć gdzieś na piwko, w każdym razie zakładacie poruszanie się komunikacją miejską częściej niż nocleg-uczelnia-nocleg to chyba najbardziej opłaca Wam się kupić bilet 7-dniowy (32 zł).

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1