Forum Instytutu Psychologii UAM

www.psychologia.amu.edu.pl
Teraz jest 16-11-18, piątek 15:36

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12-09-09, sobota 19:14 
Adept

W takim razie ja też będę w grupie 2 :)
a ulokowałam się u znajomych
Do zobaczonka

PostNapisane: 12-09-09, sobota 19:39 
Ekspert

:roll: Kurcze Aśka, chyba będzie problem z naszym noclegiem, bo ta pani dzwoniła do mnie, że będzie miała wynajęty cały dom od 23.09. - proponowała, że ew. załatwi jakiś pokój u koleżanki (w najlepszym razie 2-osobowy) na te dwie noce, ale to trochę za Osiedlem Bajkowym . Chyba miała dzwonić tekże do Ciebie, więc napisz co ustaliłyście :cry:
Pozdrawiam

PostNapisane: 12-09-09, sobota 20:44 
Bywalec

Jak z nia dzisiaj rozmawialam to tez mi mowila ze bedzie miala tylko do rana 23 wrzesnia. Moze w tzw "miedzy czasie" cos zalatwimy na te dwie noce? ja jeszcze nie dostalam potwierdzenia :(

PostNapisane: 13-09-09, niedziela 9:11 
Adept

Hej! Ja też jestem w drugiej grupie i będę w Poznaniu wieczorem 18.09. Mam nadzieję dziewczyny, że też uda wam się zarezerwować miejsce na Makowej:) serdecznie wszystkich pozdrawiam!

PostNapisane: 13-09-09, niedziela 9:49 
Ekspert

No właśnie Margoma, ta pani ponownie do mnie dzwoniła i mówiła, że ostatecznie na te dwie noce załatwi nam nocleg u sąsiadki (chyba na tej samej ulicy - więc blisko). Chyba jest opcja dla dwóch osób, ale może przez to zamieszanie zgodzą sie, żebysmy się jakoś zainstalowały tam grupowo...:) - będziemy musiały to ustalić na miejscu. Swoją drogą będziemy mieć trydzień czasu, więc mozemy "zwiedzić" inne miejsca oferujące noclegi - porównać ceny, warunki itd.

Reasumując - na Makowej Panienki nocujemy w składzie:
- Asiaw - gr. 2
- Margoma - gr. 2
- Mariposa221 - gr.2 (i jesteś już w piątek - fajnie!)
- no i ja - gr. 2 (od piątku - godziny jeszcze nie znam)

Cze-kolada "się wystawiły" i śpi u znajomych - ale z nią również spotkamy się w grupie 2 :lol: - jak fajnie nam te grupy wyszły :lol: Bzium też u znajomyćh (grupa nieznana:). Brak bliższych ind. o Fidze i Basiabarze...

Kolega Bukenbaum się nie odzywa (nie ujawnia ostatecznego miejsca noclegu o grupie ćwiczeniowej nie wspomnę:), podobnie jak koleżanka Emm (wątek o rozmowie). Wiewiórka zaczyna od wagarów (grupa nieznana:).
Jak kogoś pominęłam - niech się przyponima dużymi literami :lol:

Pozdrawiam!!!

Ostatnio edytowano 13-09-09, niedziela 12:18 przez biedroneczka, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 13-09-09, niedziela 11:49 
Bywalec

Wczoraj dostałam potwierdzenie noclegu, wiec do 23 wrzesnia jestesmy razem

Biedroneczko mozesz dopisac ze ja tez w drugiej grupie:) fajnie, ze nas tyle :)

a moze zdawalyscie egzamin u komisji nr 5? drugie pietro w okolicach 11-14 godzina?

ja tez bede w piatek :)

PostNapisane: 13-09-09, niedziela 12:29 
Ekspert

Jejku - przepraszam! A przecież wyszperałam na forum, że jesteś w grupie 2 no i w końcu zapomniałam wpisać - ale już jest:)

Fajnie, że będziesz w piątek. Musimy zobaczyć na rozkład jazdy pociagów, może uda nam się spotkać jeszcze na dworcu, gdyby nasze pociągi były w podobnej porze. A jak nie, to zobaczymy się na miesjcu :P

Jak myślicie, wykładowcy będą oczekiwali, że będziemy przychodzić przygotowani za zajęcia podczas tego zjazdu (nie wiem czy otworzą nam bibliotekę ok. 21.00:) Ale bedzie uzupełniania przez kolejne 2 tygodnie, ojojoj :lol:

PostNapisane: 13-09-09, niedziela 12:57 
Adept

No proszę, ale z nas zgrana paczka! Paczka z Makowej Panienki! I w dodatku wszystkie jesteśmy w 2 grupie!
Facetka z naszej stancji dzwoniła do mnie ok 22. Powiedziała mi o gościach targowych i o propozycji mieszkania od 23 września u sąsiadki. Dla mnie nie stanowi to problemu. Przecież możemy wszystkie cztery zamieszkać w pokojach 2-osobowych, bądź w jednym 4-osobowym! Ale będzie jazda!!!
Dajcie znać, czy zostajecie po 23 wrzesnia na Makowej Panienki (u sąsiadki).

P.S. Ja zdawałam przed komisją numer 7. Godzina 13.30.
Ktoś jeszcze tam zdawał?

PostNapisane: 13-09-09, niedziela 12:58 
Adept

Ja tez będę w piątek wieczorem (18.09) na Makowej panienki. Godzina: ok. 20

PostNapisane: 13-09-09, niedziela 13:36 

Hej hej! =D

Kolejna osobka zglasza sie do grupy 2 !!! =D

Ja tez bede w Poznaniu juz w piatek. Prawdopodobnie bede jechala z Koszalina, pociagiem o 16.43. 5 godzin osobowka =) juz sie nie moge doczekac =) Moze ktos rowniez jest z Pomorza i spotkamy sie w drodzE?W pazdzierniku przeprowadzam sie do Wroclawia wiec mam nadzieje,ze tez znajdzie sie grupa dojezdzajaca z tamtych okolic =)

Do zobaczenia juz niebawem!

PostNapisane: 13-09-09, niedziela 15:09 
Ekspert

"GRUPA 2 GÓRĄ!!!" :lol: :lol: :lol:

Ja też mogę spać u sąsiadki - zresztą tak jej wczoraj powiedziałam. Zobaczycie: zmieścimy się wszystkie i jeszcze wynegocjujemy mega-super-wyjatkowo przystępne warunki - w końcu tyle czytałyśmy o wywieraniu wpływu na ludzi, nie? :lol:

Emm, pocieszyłaś mnie, bo ubolewałam nad 4-godzinną podróżą. Przenoś się szybko do tego Wrocławia :arrow: mam tam przesiadkę :P

PostNapisane: 13-09-09, niedziela 15:22 

czesc!!! wiewiora zaczyna od wagarow, ale tez jest grupa 2!!! Heh, ale sie zlozylo super!!!
emm, ja jestem z okolic kgu!!

PostNapisane: 13-09-09, niedziela 15:33 
Ekspert

biedroneczka napisał(a):
"GRUPA 2 GÓRĄ!!!" :lol: :lol: :lol:

Se zacytowałam samą siebie - a co!:)

:arrow: Spoko Wiewiórowata - tak Cię zasypiemy notatkami (w końcu ta sama grupa), że się spod nich do końca semestru nie odgrzebiesz :P

PostNapisane: 13-09-09, niedziela 16:11 
Adept

Hej dziewczyny:) Pani Elżbieta do mnie nie dzwoniła, może dlatego że mam rezerwację tylko do 22.09, bo potem niestety muszę wracać do pracy. Ja wyruszam ze Szczecina pociągiem pośpiesznym o 16:45, więc też koło 20h powinnam być na miejscu. Żeby na Makową dojechać to chyba lepiej wyjść przez Dworzec Zachodni? Orientujecie się może?pzdr

PostNapisane: 13-09-09, niedziela 16:13 
Adept

DRUGA GRUPA -będzie zdecydowanie naj naj naj ;)
i myślę że będzie z nas zgrany team :D

Do zobaczonka "Makowe Panienki" :)

P.S. Ja zdawałam egzamin w komisji nr 6 o godz. 11.30

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1