Forum Instytutu Psychologii UAM

www.psychologia.amu.edu.pl
Teraz jest 12-11-18, poniedziałek 21:43

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Progi 2012/13
PostNapisane: 09-03-13, sobota 14:53 

Numer GG: 0
Witam, w tym roku będę pisała maturę i bardzo chciałabym się dostać na psychologię na UAM.
Zastanawiam się, jakie progi były w zeszłym roku i jak może wyglądać sytuacja w tegorocznej rekrutacji (np czy nie zmieniła się ilość miejsc?). Spodziewam się ilości punków między 55 a 70, jakie mam szanse dostania się (choćby za odwołaniem)?

Ps. Jeśli nie dostanę się, jest opcja żeby ze słabszej uczelni przenieść się później na UAM bez straty roku? A może jest możliwość przeniesienia się prędzej niż po roku i na jakich warunkach?

Proszę o odpowiedź, bardzo mi zależy :D

PostNapisane: 09-03-13, sobota 20:00 

Numer GG: 0
W rekrutacji 2012/2013 minimalny próg wynosił 60.40 pkt, jeśli się nie mylę.:) Informacje o rekrutacji znajdziesz tutaj:
http://www.psychologia.amu.edu.pl/4365-2/rekrutacja/

Od października studia zaczęło jakieś 210 osób. Trudno mi odpowiedzieć na pytanie, jakie są Twoje szanse, ponieważ zależy to od przedmiotów maturalnych, a ściślej: poziomu (najwyżej punktowane są rozszerzenia). I oczywiście od ostatecznych wyników matury.
Niestety nie potrafię odpowiedzieć, jakie warunki trzeba spełnić, aby się przenieść z innej uczelni, ale jest to możliwe, bo znam kilka osób, którym się udało.
Trzymam kciuki! :)

Strefa czasowa: UTC + 1