Skąd są szkoły?

 

amul-logo

Informacje o AMUL ncSkad sa szkoly c

Pomysly na zajecia ncGaleria nc

 

 

AMUL W LICZBACH:

15 413 dzieci wzięło już udział w AMUL

12 188 km przejechaliśmy

mapa amul

 

 

Nasze wyjazdy:

19.06.2017 Poznań (Zespół Szkół Gimnazjalno – Zawodowych nr 42)

26.05.2017 Iłówiec k/Czempinia Szkoła Podstawowa im. gen. Dezyderego Chłapowskiego (uczniowie)

22.05.2017 Konin Szkoła Podstawowa nr. 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Wielkopolskich (uczniowie)

19.05.2017 Skwierzyna Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego (uczniowie, rodzice, nauczyciele)

Krótka relacja z pobytu w Zespole Edukacyjnym w Skwierzynie – tutaj

10-12.05.2017 Złotoryja i Rokitnica (szkoła podstawowa i gimnazjum – uczniowie, nauczyciele, rodzice)

28.04.2017 Konin (Gimnazjum nr 2 im. Polskich Alpinistów- uczniowie)

26.04.2017 Radolina /gmina Golina/ (Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej – uczniowie, rodzice, nauczyciele)

21.04.2017 Kotunia (Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskej – uczniowie, rodzice, dziadkowie, nauczyciele)

10.04.2017 Poznań (przedszkole)

07.04.2017 Sompolno (szkoła podstawowa i gimnazjum – uczniowie, nauczyciele, rodzice)
www szkoły tutaj;
materiał wideo tutaj;
AMUL w Przeglądzie Konińskim tutaj;

04.04.2017 Patrzyków (szkoła podstawowa – uczniowie, rodzice)

03.04.2017 Poznań (Zespół Szkół Gimnazjalno – Zawodowych nr 42)

31.03.2017 Kawnice (przedszkole i szkoła podstawowa, uczniowie, rodzice, nauczyciele)

27.03.2017 Napachanie i Mrowino (warsztaty dla nauczycieli)

24.03.2017 Kowalewo Opactwo (uczniowie gimnazjum)

24.03.2017 Poznań (Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Zbigniewa Tylewicza – nauczyciele)

22.03.2017 Poznań (Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Zbigniewa Tylewicza – rodzice)

17.03.2017 Owińska (Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych

10.03.2017 Konin (szkoła podstawowa, uczniowie klas IV – VI)

03.03.2017 Słupca (uczniowie szkoły podstawowej) – www szkoły tutaj

27.02.2017 Poznań (uczniowie Zespołu Szkół Gimnazjalno – Zawodowych nr 42)

15.02.2017 Konin (dyrektorzy i nauczyciele)

20.12.2016 Poznań (Akademia Muzyczna – uczymy się rytmiki)

19.12.2016 Poznań (gimnazjum – Zespół Szkół nr 42)

16.12.2016 Konin (szkoła podstawowa – klasy IV-VI i gimnazjum)

02.12.2016 Szamotuły (szkoła podstawowa: klasy I – III i przedszkole)

25.11.2016 Komorze Przybysławskie (szkoła podstawowa)

21.11.2016 Garczegorze k/Lęborka (nauczyciele, rodzice)

21.11.2016 Poznań (spotkanie z pedagogiem szkolnym i uczniami w Zespole Szkół Gimnazjalno – Zawodowych nr 42)

16.11.2016 Napachanie (szkoła podstawowa: rodzice i nauczyciele)

15.11.2016 Napachanie (przedszkole)

15.11.2016 Mrowino (przedszkole i szkoła podstawowa)

08.11.2016 Napachanie (przedszkole i szkoła podstawowa)

08.11.2016 Mrowino (przedszkole)

07.11.2016 Pobiedziska – Letnisko (oddział przedszkolny, szkoła podstawowa)

25.10.2016 Krotoszyn (szkoła podstawowa, klasy IV, rodzice, nauczyciele)

24.10.2016 Poznań (wizyta studyjna w Zespole Szkół Gimnazjalno-Zawodowych nr 42)

07.10.2016 Łuszczanów (szkoła podstawowa)

17.06.2016 Wągrowiec (szkoła muzyczna: podstawowa, gimnazjum, liceum)

07.06.2016 Szczecin (AMUL na konferencji i z wizytą w placówkach Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – Koło w Szczecinie)

03.06.2016 Kotunia k/Słupcy (przedszkole i szkoła podstawowa)

30.05.2016 wizyta uczniów klasy II Szkoły Podstawowej nr 21 z Poznania w Instytucie Psychologii

20.05.2016 Rawicz (szkoła podstawowa)

13.05.2016 Janków Zaleśny k/Ostrowa Wlkp. (szkoła podstawowa)

06.05.2016 Gorzów Wlkp. (szkoła specjalna – podstawowa, gimnazjum, zawodowa)

22.04.2016 Chełmno k/Pniew (szkoła podstawowa)

01.04.2016 Garczegorze k. Lęborka (przedszkole, szkoła podstawowa: uczniowie)

16.12.2015 Sztutowo (Zuławy) (szkoła podstawowa, gimnazjum: uczniowie, nauczyciele)

11.12.2015 Przygodziczki (przedszkole i szkoła podstawowa: uczniowie, rodzice, nauczyciele, władze lokalne)

09.12.2015 Lębork (szkoła podstawowa: nauczyciele)

08.12.2015 Kwidzyń (szkoła podstawowa: nauczyciele)

04.12.2015 Koźmin Wielkopolski (szkoła podstawowa: uczniowie, rodzice, nauczyciele)

27.11.2015 Międzychód (szkoła podstawowa: uczniowie)

20.11.2015 Słupia Wielka (szkoła podstawowa, gimnazjum: uczniowie)

13.11.2015 Kolniczki (przedszkole, szkoła podstawowa: uczniowie, nauczyciele, rodzice)

06.11.2015 Międzychód (nauczyciele, dyrekcja)

06.11.2015 Kamionna (przedszkole, szkoła podstawowa: uczniowie, rodzice, dziadkowie, nauczyciele, dyrektorzy

23.10.2015 Zduny (szkoła zawodowa, technikum: uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy)

23.10.2015 Baszków (szkoła podstawowa: uczniowie, rodzice, dziadkowie, nauczyciele)

09.10.2015 Stara Obra (szkoła podstawowa: uczniowie, rodzice, dziadkowie)

26.09.2015 Masłowo k/Rawicza (przedszkole, szkoła podstawowa: nauczyciele i dyrektorzy)

16.06.2015 Tłokinia Wielka (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum: uczniowie)

29.05.2015 Dobieżyn (przedszkole, szkoła podstawowa: uczniowie)

25.05.2015 Racot (szkoła podstawowa: uczniowie)

18.05.2015 Ceradz Kościelny (szkoła podstawowa: uczniowie)

24.04.2015 Krosinko (szkoła podstawowa: uczniowie)

27.03.2015 Ligota (szkoła podstawowa: uczniowie)

13.03.2015 Grzymiszew (szkoła podstawowa: uczniowie)

12.12.2014 Kotunia (szkoła podstawowa: uczniowie)

05.12.2014 Łuczywno z wizytą w Instytucie Psychologii (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnnazjum)

21.11.2014 Ostrowąż (szkoła podstawowa)

13.06.2014 Witkowo (szkoła podstawowa)

11.06.2014 Grudziądz (poradnia psychologiczno – pedagogiczna)

06.06.2014 Wólka Czepowa (szkoła podstawowa, gimnazjum: uczniowie, nauczyciele, rodzice, dziadkowie)

30.05.2014 Wąsosze (szkoła podstawowa: uczniowie)

30.05.2014 Piotrkowice (szkoła podstawowa: uczniowie)

30.05.2014 Ostrowąż (szkoła podstawowa: uczniowie, nauczyciele, rodzice, dziadkowie

23.05.2014 Stare Bojanowo (szkoła podstawowa, gimnazjum: uczniowie)

15.05.2014 Grudziądz (poradnia psychologiczno-pedagogiczna)

13.05.2014 Wilkowo Polskie (szkoła podstawowa: uczniowie)

09-11.05.2014 Topczewo (szkoła podstawowa i przedszkole)

09.05.2014 Mielżyn (szkoła podstawowa, gimnazjum: uczniowie, nauczyciele, rodzice, dziadkowie)

21.03.2014 Gołańcz (szkoła podstawowa, gimnazjum: uczniowie)

14.03.2014 Koziegłowy (szkoła podstawowa: uczniowie, nauczyciele, rodzice)

17.12.2013 Komorniki (gimnazjum: uczniowie)

13.12.2013 Szkaradowo (szkoła podstawowa: uczniowie, nauczyciele, rodzice dziadkowie )

12.12.2013 Tuchola (nauczyciele)

09.12.2013 Dopiewo (szkoła podstawowa: uczniowie)

09.12.2013 Zakrzewo (przedszkole: dzieci)

06.12.2013 Łuczywno (szkoła podstawowa: uczniowie, nauczyciele, rodzice, dziadkowie)

06.12.2013 Budki Nowe (szkoła podstawowa: uczniowie, nauczyciele, rodzice, dziadkowie)

04.12.2013 Plewiska (nauczyciele, rodzice i dziadkowie)

03.12.2013 Piła (szkoła podstawowa: uczniowie z miejscowości: Glesno (45 uczniów), Kosztowo (114), Kruszewo (91), Łomnica (46),     Miasteczko Krajeńskie (103), Nowa Wieś Ujska (40), Skórka (105), Skrzatusz (52), Stara Łubianka (46), Szydłowo (260), Śmiłowo (104), Ujście (92))

27.11.2013 Komorniki (szkoła podstawowa: uczniowie)

25.11.2013 Chomęcice (szkoła podstawowa: uczniowie)

25.11. 2013 Wiry (szkoła podstawowa: uczniowie)

22.11.2013 Kicin (szkoła podstawowa: uczniowie, nauczyciele, rodzice)

12.11.2013 Wrąbczynkowskie Holendry (szkoła podstawowa: uczniowie)

12.11.2013 Pyzdry (szkoła podstawowa i gimnazjum: uczniowie, nauczyciele, rodzice)

14.10.2013 Plewiska (szkoła podstawowa: uczniowie) – inauguracja AMUL