Październikowy Starter z Biurem Karier UAM 18-22.10.2021

 

Rok akademicki 2021/22 dopiero się zaczął, jednak nigdy nie jest zbyt wcześnie, by rozbudzić Wasz apetyt na karierę! Już teraz chcemy Was zainspirować do działań związanych z planowaniem i rozwojem kariery!

Każdego dnia od 18 do 22 października zapraszamy na smaczną i zdrową przekąskę
dedykowaną odkrywaniu siebie i zbieraniu doświadczeń.

  • Poniedziałek – na starter zaserwujemy Wam premierowy dostęp do kwestionariusza badania zainteresowań zawodowych Marco – najnowszego narzędzia od JobTeaser, które będzie dostepne dla Was 24/7. Przejrzysty raport otrzymasz po wypełnieniu kilkunastu pytań w nie więcej niż 15 minut!
  • Wtorek – zapraszamy na konsultacje CV z naszymi doradcami zawodowymi – CV będzie naszą zupą, którą nauczymy Was doprawiać tak, by była treściwa, rozgrzewająca i ciesząca oczy!
  • Środa – pora na I danie główne – na talerzu rozmaitości zaprezentujemy Was wszystkie smaki Biura Karier – przekonacie się, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie a nasze przepisy na karierę zostaną z Wami na dłużej!
  • Czwartek – II danie podadzą Wam Studenckie Ambasadorki Karier UE, które zabiorą Was w podróż po smakach kariery Instytucji Unii Europejskiej, by pokazać, że taka praca może zasmakować każdemu. Tego dnia możecie też skosztować możliwości jakie dają praktyki i wolontariat w AIESEC Poznań.
  • Piątek – po sytej całotygodniowej uczcie pora na wyczekiwany deser – częstujcie się koktajlem linków do proponowanych przez nas podcastów i webcastów. Odżywią i wzmocnią Wasze myślenie o karierze oraz dadzą energię do działania!
Zajrzyj po więcej informacji na: https://biurokarieruam.jobteaser.com/pl/events/122626-pazdziernikowy-starter-z-biurem-karier-uam
Odwiedź naszą stronę: https://biurokarier.amu.edu.pl/
Polub nasz profil na FB: https://www.facebook.com/biuro.karier.uam

Zapraszamy!