Apel do studentów w sprawie pracy zdalnej!!!

Szanowni Państwo,

w związku z wydanym dzisiaj zarządzeniem JM Rektora UAM w sprawie wytycznych dotyczących organizacji działalności dydaktycznej UAM w okresie zagrożenia zakażeniem wirusem COVID-19 (https://bip.amu.edu.pl/__data/assets/pdf_file/0032/109787/Zarzadzenie-nr-433.pdf) jesteśmy zobowiązani uzyskać od każdego z Was zgodę na zdalną pracę na poszczególnych zajęciach i na każdej ich formie osobno. W związku z tym odezwą się do Państwa, za pomocą poczty USOSmail, wykładowcy z prośbą o wyrażenie stosownej zgody. Proszę o odbieranie poczty i jak najszybsze składanie deklaracji. Czekamy na Wasze decyzje do soboty wieczór. Brak wystarczającej liczby zgód spowoduje, że przedmiot, czy jego forma, nie będzie się odbywał zdalnie, a jego realizacja zostanie odłożona na bliżej nieokreśloną przyszłość. Informujcie się proszę nawzajem o akcji zbierania zgód.

Prodziekan ds. studenckich

Prof. UAM dr hab. Błażej Smykowski

WAŻNE!
Zgody na pracę zdalną należy wysyłać prowadzącym (do każdych zajęć osobno i bezpośrednio do odpowiedniego prowadzącego, mailem lub w stworzonych przez prowadzących ankietach itp).