Licencja IBM SPSS Statistics na rok 2020

Informujemy, że Wydział Psychologii i Kognitywistyki, Wydział Socjologii oraz Wydział Studiów Edukacyjnych zakupiły licencję na pakiet statystyczny SPSS w wersji 26 i program AMOS w wersji 26, na kolejny rok.

Oprogramowanie dostępne jest dla systemów Windows, MacOS i Linux. Osoby zainteresowane oprogramowaniem mogą uzyskać do niego dostęp logując się przez Moduł: DLA WSZYSTKICH systemu USOSweb. Za jego pośrednictwem zostaniemy przekierowani do formularza rejestracyjnego. Po jego wypełnieniu otrzymamy informacje dotyczące strony pobierania, danych logowania do niej i kodów aktywacyjnych.

W razie trudności z dostępem do programu bądź jego instalacją, proszę o kontakt pod adresem: michal.kosakowski@amu.edu.pl