Zaznacz stronę

Zapraszamy na drugą edycję Hackathonu Kognitywistycznego Cog_HACK, która odbędzie się w dniach 28-29 marca 2020 roku na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM!

Hackathon Kognitywistyczny Cog_HACK to hackathon dedykowany studentkom i studentom kognitywistyki z całej Polski, w którym drużyny liczące od 2 do 5 osób podejmą się realizacji projektu programistycznego o tematyce bliskiej kognitywistyce. Praca nad projektami potrwa łącznie 16 godzin. Drużyny, które w czasie sesji programistycznych będą mogły korzystać z pomocy i opinii doświadczonych mentorów, przedstawią następnie efekty swojej pracy w formie krótkich prezentacji, a jury wyłoni drużynę zwycięską oraz wyróżni dwa dodatkowe zespoły.

Wszystkich chętnych uczestników obowiązują zapisy online, które ruszą już 1 lutego! Zachęcamy do podejmowania decyzji jak najszybciej – w razie pytań odnośnie przebiegu konkursu lub zasad uczestnictwa zachęcamy do zadawania pytań drogą mailową (grik.amu@gmail.com) lub poprzez FB. Końcowy termin przyjmowania zgłoszeń to 8 MARCA 2020! Po zgłoszeniu całej grupy wszyscy jej członkowie dostaną informację zwrotną, czy rejestracja przebiegła pomyślnie.

🧠 GDZIE I KIEDY?

Hackathon zaczynamy w sobotę 28 marca o godzinie 15 i kończymy dzień później o godzinie 12. Praca nad projektem odbędzie się w dwóch sesjach, pierwsza od godziny 17:00 do 23:00 oraz kolejna od godziny 24:00 do 10:00 następnego dnia.

Wydarzenie odbędzie się w budynku AB Wydziału Psychologii i Kognitywistyki UAM (ul. Szamarzewskiego 89ab)

🧠 ZAPISY

Zapisy otwarte zostaną 1 LUTEGO, a zgłoszenia przyjmowane będą włącznie do 8 MARCA 2020 ROKU.

Formularz zgłoszeniowy powinien wypełnić każdy członek drużyny, wpisując nazwę swojej grupy oraz wybierając projekt, który będzie przez nią realizowany.

🧠 KONTAKT

grik.amu@gmail.com

🧠 ZADANIA

Przed uruchomieniem zapisów podane zostaną propozycje zadań, które drużyny będą mogły zrealizować w czasie Hackathonu. Mile widziane będą również własne propozycje tematów.

Przykładowe tematy dostępne są w celach poglądowych w opisie pierwszej edycji Hackathonu: https://www.facebook.com/events/391505624748045/