Kapsuła Czasu na 100-lecie poznańskiej psychologii

Szanowni pracownicy Instytutu Psychologii UAM, doktoranci psychologii i nauk o poznaniu i komunikacji społecznej, studenci psychologii i kognitywistyki wszystkich form i trybów!

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami jubileuszu 100-lecia poznańskiej psychologii, przygotowujemy Kapsułę Czasu, w której umieścimy Wasze listy dla następnych pokoleń pracowników, doktorantów i studentów naszego Instytutu.

Jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem, myślami, radami… – napisz list, zaklej kopertę i wrzuć ją do skrzynki stojącej na parapecie obok portierni w Budynku AB.

Zbiórka listów do Kapsuły Czasu rusza już 18 marca i potrwa do 31 marca.

Kapsułę Czasu wraz z Waszymi listami wkopiemy pod pamiątkowym kamieniem w dniu 7 maja 2019 r. Mamy nadzieję, że zostanie ona otwarta 13 czerwca 2119 r.

Z pozdrowieniami

Koła Naukowe Instytutu Psychologii UAM