14. Poznańskie Forum Kognitywistyczne

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w 14. Poznańskim Forum Kognitywistycznym. PFK jest konferencją studencko-doktorancką, skupiającą badaczy zainteresowanych kognitywistyką oraz naukami pokrewnymi. 14 edycja Poznańskiego Forum Kognitywistycznego będzie połączona z grillem organizowanym przez Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Kognitywistyki (SSAK). Zapraszamy wszystkich do zapoznania się ze stroną Stowarzyszenia.

Konferencja obędzie się 18-19 maja 2019 r. na Wydziale Nauk Społecznych UAM.

PFK

Szczególnie zachęcamy przedstawicieli następujących dziedzin:

• sztucznej inteligencji,
  • językoznawstwa,
  • neuronauk,
  • psychologii ewolucyjnej,
  • psychologii poznawczej,
  • logiki,
  • epistemologii.

Warunkiem udziału w konferencji jest przesłanie do dnia 24 marca 2019 roku rozszerzonego abstraktu (400-500 słów).

Planujemy również publikację pokonferencyjną. Do opublikowania artykułów zaprosimy osoby zakwalifikowane do udziału w 14. PFK. Autorzy wybranych prac będą również mieli możliwość publikacji w czasopiśmie Studia z Kognitywistyki i Filozofii Umysłu.

Zapraszamy również do śledzenia aktualności na fanpage’u PFK na Facebooku.