Nowa Sekcja Koła Naukowego w IP: PSYCHOLOGIA RODZINY

Nowa Sekcja Koła Naukowego w IP: PSYCHOLOGIA RODZINY

Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszamy tych spośród Was, których zainteresowania naukowe oscylują wokół różnych aspektów funkcjonowania rodziny do włączenia się w działalność nowopowstającej Sekcji Koła Naukowego Studentów Psychologii UAM poświęconej psychologii rodziny.

W ramach funkcjonowania Sekcji proponujemy Wam trzy główne formy działalności:

1) grupy seminaryjno-dyskusyjne poświęcone analizom problemów teoretycznych w obszarze psychologii rodziny (m. in. psychologiczne koncepcje funkcjonowania rodziny, zmiany w zakresie modeli ról rodzinnych, alternatywne formy życia rodzinnego, problemy wychowawcze w rodzinie),

2) pomoc w projektowaniu i prowadzeniu badań naukowych oraz możliwość włączenia się w już prowadzone badania (proponowane problemy badawcze: prospektywne aspekty rodzicielstwa; doświadczanie bliskości w rodzinie, psychologiczne uwarunkowania satysfakcji małżeńskiej),

3) spotkania z praktykami i teoretykami z zakresu familiologii.

Planujemy także współpracę z kołami naukowymi o podobnym profilu zainteresowań naukowych, a także przygotowywanie referatów na konferencje oraz publikacji naukowych na bazie prowadzonych badań. Mamy nadzieję, że spotkania Sekcji będą dla Was okazją do pogłębiania wiedzy, zdobywania warsztatu badawczego oraz poznania możliwych ścieżek rozwoju zawodowego w obszarze pracy z rodziną.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 16.10.2017 r. o godz. 19.30 w sali 304 (bud. D).

Zapraszamy!

dr hab. Lucyna Bakiera i mgr Kamil Janowicz

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub na dyżurach dydaktycznych:

Lucyna Bakiera: lucyna.bakiera@amu.edu.pl; czw. 11.15-13.15 (pok. 88 IP, bud. AB)

Kamil Janowicz:  kamil.janowicz@amu.edu.pl; czw. 13.00-14.00 (pok. 95 IP, bud. AB)